Web edukia bistaratu

 

Gipuzkoako udalerriak

Sakatu udalarekin harremanetan jartzeko informazioa ikusteko.

Udalerriaren lehen letra hautatu, edo, nahiago baduzu, hautatu GUZTIAK aukera.

A B D E G H I L M O P S T U V Z GUZTIAK

 

Abaltzisketa

TELÉFONO

943 652900

abaltzisketa@udal.gipuzkoa.net

San Juan Enparantza, z/g  (20269)-Abaltzisketa

Aia

TELÉFONO

943 131144

aia@aia.eus

Gozategi Enparantza, 1 (20809)-Aia

Aizarnazabal

TELÉFONO

943 897053

alkatetza@aizarnazabal.eus

Herriko Plaza, 1 (20749)-Aizarnazabal

Albiztur

TELÉFONO

943 654426

albiztur@udal.gipuzkoa.net

Simon Labayen Enparantza (20495)-Albiztur

Alegia

TELÉFONO

943 651087

udala@alegia.eus

San Juan Kalea, 63 (20260)-Alegia

Amezketa

TELÉFONO

943 653189

info@amezketa.org

Fernando Amezketarren Plaza, z/g (20268)-Amezketa

Andoain

TELÉFONO

943 300830

idazkaritza@andoain.eus

Goikoplaza Plaza, z/g (20140)-Andoain

Anoeta

TELÉFONO

943 651200

udala@anoeta.net

Herriko Plaza, z/g (20270)-Anoeta

Antzuola

TELÉFONO

943 766246

udala@antzuola.net

Herriko plaza, 8 (20577)-Antzuola

Aretxabaleta

TELÉFONO

943 711 62

udala@aretxabaleta.eus

Arratabe Jauregia. Otalora kalea,1 (20550)-Aretxabaleta

Arrasate

TELÉFONO

943 252000

udala@arrasate.eus

Herriko plaza nagusia, 1 (20500)-Arrasate

Asteasu

TELÉFONO

943 691907

udala@asteasu.eus

Lege Zaharren enparantza, z/g (20159)-Asteasu

Astigarraga

TELÉFONO

943 335050

udala@astigarraga.eus

Foru Enparantza, 13 (20115)-Astigarraga

Ataun

TELÉFONO

943 180011

udala@ataun.net

Lugar Barrio Helbarrena, 44 (20211)-Ataun

Azkoitia

TELÉFONO

943 080080

azkoitia@azkoitia.eus

Herriko Enparanta, z/g (20720)-Azkoitia

Azpeitia

TELÉFONO

943 157200

azpeitia@azpeitia.eus

Enparantza Nagusia, 5 (20730)-Azpeitia

Baliarrain

TELÉFONO

943 889003

baliarrain@udal.gipuzkoa.net

Andra Mari Zeruratzearen enparantza, 9 (20259)-Baliarrain

Beasain

TELÉFONO

943 028050

udala@beasain.net

Pza. San Martín Loinaz, 1 (20200)-Beasain

Beizama

TELÉFONO

943 816338

beizama@udal.gipuzkoa.net

Beizama Bildua, 1 (20739)-Beizama

Berastegi

TELÉFONO

943 683000

udala@berastegi.com

Herriko plaza, 1 (20492)-Berastegi

Bergara

TELÉFONO

943 779100

herritarrenpostontzia@bergara.eus

San Martin Agirre plaza, 1 (20570)-Bergara

Berrobi

TELÉFONO

943 683294

berrobi@udal.gipuzkoa.net

Jose Mª Goikoetxea, 28 (20493)-Berrobi

Bidania-Goiaz

TELÉFONO

943 681109

udala@bidegoian.info

Plaza, z/g (20496 )-Bidania-goiatz

Deba

TELÉFONO

943 192840

Portu kalea, 1 (20820)-Deba

Donostia-San Sebastian

TELÉFONO

943 481000

udala_partaidetza@donostia.eus

Ijentea, 1 (20003)-Donostia

Eibar

TELÉFONO

943 708400

pegora@eibar.eus

Untzaga plaza, 1 (20600)-Eibar

Elduain

TELÉFONO

943 683121

udala@elduain.com

Hirigunea, 1 (20493)-Elduain

Elgeta

TELÉFONO

943 768022

elgeta@udal.gipuzkoa.net

Mendizaleen plaza, 1 (20690)-Elgeta

Elgoibar

TELÉFONO

943 741050

arreta@elgoibar.eus

Santa Ana kalea, 2 (20870)-Elgoibar

Errenteria

TELÉFONO

943 449600

info@errenteria.net

Herriko plaza, z/g (20100)-Errenteria

Errezil

TELÉFONO

943 812989

errezil@errezil.net

Lugar Santa Marina, 18 (20737)-Errezil

Eskoriatza

TELÉFONO

943 714407

udala@eskoriatza.eus

Fernando Eskoriatza plaza, 1 (20540)-Eskoriatza

Ezkio

TELÉFONO

943 721303

udala@ezkio.eus

Anduaga etxea, Santa Lutzi-Anduaga auzoa (20709)-Ezkio

Getaria

TELÉFONO

943 896024

udala@getaria.org

Gudarien enparantza, 1 (20808)-Getaria

Hernani

TELÉFONO

943 337000

hhz@hernani.eus

Gudarien plaza, 1 (20120)-Hernani

Hernialde

TELÉFONO

943 654494

hernialde@udal.gipuzkoa.net

Santa Cruz Apaizaren Plaza,1 (20494)-Hernialde

Hondarribia

TELÉFONO

943 111213

udala@hondarribia.eus

Kale Nagusia, 20 (20280)-Hondarribia

Ibarra

TELÉFONO

943 671138

ibarra@ibarrakoudala.net

Plaza San Bartolome, 2 (20400)-Ibarra

Idiazabal

TELÉFONO

943 187100

udala@idiazabal.info

Plaza Nagusia, 3 (20213)-Idiazabal

Ikaztegieta

TELÉFONO

943 653329

ikaztegieta@udal.gipuzkoa.net

Herriko Plaza, 1 (20267)-Ikaztegieta

Irun

TELÉFONO

943 505152

sac.010@irun.org

San Juan Arria Plaza, 1 (20300)-Irun

Irura

TELÉFONO

943 691333

udala@irura.eus

San Migel Plaza, 1 - (20271)-Irura

Itsaso

TELÉFONO

udala@itsaso.eus

Itsaso Hirigunea, 12 (20709)-Itsaso

Larraul

TELÉFONO

943 693042

udala@larraul.eus

San Esteban plaza, z/g (20159)-Larraul

Lasarte-Oria

TELÉFONO

943 376055

ayuntamiento@lasarte-oria.org

Kale Nagusia, 22 (20160)-Lasarte-Oria

Lazkao

TELÉFONO

943 085194

udala@lazkao.net

Euskadi enparantza, 1 (20210)-Lazkao

Leaburu-Txarama

TELÉFONO

943 675931

udala@leaburu-txarama.info

Urrope plaza, 2 (20491)-Leaburu-Txarama

Legazpi

TELÉFONO

943 737030

legazpi@legazpi.eus

Euskal Herria plaza, 1 (20230)-Legazpi

Legorreta

TELÉFONO

943 084000

legorreta@udal.gipuzkoa.net

Kale Nagusia, 12 (20250)-Legorreta

Leintz-Gatxaga

TELÉFONO

943 714746

San Migel Plaza (20530)-Leintz-Gatzaga

Lezo

TELÉFONO

943 524650

info@lezo.eus

Gurutze Santuaren Plaza, 1 (20100)-Lezo

Lizartza

TELÉFONO

943 670700

lizartza@lizartza.eus

Askatasunaren Plaza, 1 (20490)-Lizartza

Mendaro

TELÉFONO

943 033282

idazkaria@mendaro.eus

Herriko Plaza Plaza, 1 (20850)-Mendaro

Mutiloa

TELÉFONO

943 80040

mutiloa@udal.gipuzkoa.net

Mutiloa bildua, 3 (20214)-Mutiloa

Mutriku

TELÉFONO

943 603244

sarrera@mutriku.net

Txurruka plaza (20830)-Mutriku

Oiartzun

TELÉFONO

943 491862

oiartzun@oiartzun.org

Done Eztebe Plaza, 1 (20180)-Oiartzun

Olaberria

TELÉFONO

943 881434

udala@olaberria.eus

Plaza San Joan, 1 S N (20212)-Olaberria

Oñati

TELÉFONO

943 780411

udala@oñati.eus

Foruen Enparantza, 1 (20560)-Oñati

Ordizia

TELÉFONO

943 885850

idazkaritza@ordizia.eus

Kale Nagusia, 24 (20240)-Ordizia

Orendain

TELÉFONO

943 654064

udala@orendain.eus

Errosario plaza, z/g (20269)-Orendain

Ormaiztegi

TELÉFONO

943 882660

udala@ormaiztegi.eus

Muxika Egurastokia, 1 (20216)-Ormaiztegi

Pasaia

TELÉFONO

943 344034

pasaia@pasaia.net

Donibane Kalea, 19 (20110)-Pasaia

Segura

TELÉFONO

943 801006

udala@segura.eus

Lardizabal kalea, 5 (20214)-Segura

Tolosa

TELÉFONO

943 697500

udate@tolosa.eus

Plaza Zaharra, 6A (20400)-Tolosa

Urretxu

TELÉFONO

943 038080

info@urretxu.net

Plaza Iparraguirre, 20 (20700)-Urretxu

Usurbil

TELÉFONO

943 371951

erregistroa@usurbil.eus

Joxe Martin Sagardia plaza, z/g (20170)-Usurbil

Villabona

TELÉFONO

943 692100

idazkaritza@villabona.eus

Erreboteko Plaza, z/g. (20150)-Villabona

Zaldibia

TELÉFONO

943 880357

bulegoa@zaldibia.eus

Santa Fe Kalea, 18 (20247)-Zaldibia

Zarautz

TELÉFONO

943 005100

udala@zarautz.org

Kale Nagusia, 29 (20800)-Zarautz

Zegama

TELÉFONO

943 801115

alkatea@zegama.eus

Jose Maiora Plaza (20215)-Zegama

Zumaia

TELÉFONO

943 865025

Foruen Enparantza, 1 (20750)-Zumaia

Zumarraga

TELÉFONO

943 729022

Euskadi Plaza, 9 (20700)-Zumarraga